Gumiszerelő munkatársat keres Maglódon a Kiss Gumi Kft

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye:
2018. 07. 16. 15:43

Maglódi műhelyünkbe gumiabroncs szerelő munkatársat keresünk, Tevékenységünkről részletesen a www.kissgumi.hu oldalon tájékozódhat.

Amit elvárunk:

  • A gumiszerelő tapasztalat előny, de nem feltétele a munkakörnek!
  • Ügyfelekkel tisztelettudó, segítőkész kommunikáció.
  • Igényes és pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit adunk:

  • Kiemelt fizetés
  • Munkaruházat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Fizetés: 225.000 Ft nettó + negyedéves jutalék 30.000 Forint + év végi prémium 180.000 Forint
    Havi szinten lebontva 250.000 Forint nettó.

További információk és jelentkezés:

Debreceni Gábor
Üzletvezető
Tel: 36 30/530 70 16
gabordebreceni@gmail.com
kiss.zsolt@kissgumikft.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése