Kereskedelem, értékesítés

Eladó munkatársat keresünk Maglódon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Maglód
2019. 08. 23. 12:44

Érdekel a lakberendezés világa? Szereted a szép termékeket, az igényes berendezéseket és van szépérzéked?

Akkor próbáld ki magad nálunk. Ha fontos neked az igényes munkakörnyezet, kreatív vagy és szeretsz emberekkel foglalkozni, akkor jelentkezz hozzánk ELADÓ munkakörbe.

Szakmai tapasztalat nem feltétel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet üzletünkben, e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy facebook oldalunkon https://www.facebook.com/hepihome.maglod üzenetben.

Feladatok:

  • Áru átvétel,
  • Pénztárgépkezelés,
  • Bolt tisztán és rendben tartása,
  • Vásárlók pontos, precíz kiszolgálása.

Elvárások:

  • Légy pontos és precíz,
  • Igényes a munkádra és környezetedre,
  •  Szeress emberekkel foglalkozni.

Előnyök:

  • Eladói munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér,
  • Nyugodt munkakörnyezet,
  • Rugalmas beosztás,
  • Versenyképes fizetés,
  • Gyors előrejutási lehetőség.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése