Gyártás, termelés

Összeszerelő munkatársakat keresünk Maglódra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Maglód
Fizetés: Nettó 190000 - 260000 / hónap
2019. 10. 24. 13:08

Azonnali munkakezdéssel ÖSSZESZERELŐ munkatársakat keresünk HOSSZÚTÁVRA!

Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó céghez, egészen pontosan:

  • Tankoldali levegőelzáró szelep
  • Tisztító szelep
  • Töltölevegő szelep
  • Venturi fúvóka
  • Visszacsapó szelep

Egy teljesen újjonnan épült gyáregységbe keressük új munkatársainkat. Automata és félautomata gépek segítségével állítják elő ezeket az alkatrészeket. Teljeskörűen betanított munkalehetőség, nem igényel tapasztalatot, mentor segíti a betanulási idő alatt az elvégzendő munkát.

Megbecsülés, tisztelet és családias légkör jellemzi a céget, a vezetést és az ott dolgozó állományt!

  • Hívd a 0620/ 804 - 8000 - es telefonszámot
  • Vagy kattints a jelentkezésre

Várunk szeretettel! :)

Feladatok:

  • Félautomata gyártógépek kiszolgálása, anyagokkal való feltöltése
  • Elemek összeillesztése, – csavarása, – pattintása
  • Elkészült / legyártott termékek ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Álló munkavégzés vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Számítógép felhasználószintű ismerete

Előnyök:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahelyet, ahol megbecsülik a munkavállaló munkáját
  • Kiemelkedő műszakpótlékot és sok színű bónuszcsomagot
  • Nincs kötelező túlórára, így a hétvégéken nincs más dolga, mint pihenni.
  • Egészségbiztosítást nyújt a cég, azaz kedvezményesen juthat el egyes orvosi vizsgálatokra, sorba állás nélkül!
  • Ingyenes cégesbuszjáratot biztosítunk, vagy támogatjuk beutazsát ha autóval járna akár a busz járat egyik megállójáig is.
  • A munkaközi szüneteket kifizetik, ezáltal összesen csak 7 óra és 20 perc telik munkával a 8 órából.
  • Ingyen járhat az egyik Péceli konditerembe, melyet korlátlanul igénybe vehet.
  • Minden hónapban céges rendezvényekkel támogatják a csapat összekovácsolását
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése