V-TAC Márkabolt értékesítő munkalehetőség Maglódon

DATA SYSTEM CONTROL Kft.
Maglód
Nettó 200 000 Ft / Hónap
2021. 10. 04.

Cégünk a V-TAC Europe Ltd. hivatalos magyarországi importőre és disztribútoraként forgalmazza márkaképviselőként, kizárólagosan csakis a V-TAC termékeket.

Fő célunk teljes körű LED termékek és kiegészítőik biztosítása, világítási megoldások tervezése, szakmai segítségnyújtás, ezáltal elégedett vevőkör kialakítása.

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség nyílik, mivel ezt a technológiát az állandó megújulás és folyamatos fejlesztések jellemzik!

Feladatok

  • LED termékek és kiegészítők értékesítése
  • Ügyfelek teljes körű kiszolgálása, tanácsadás
  • Számlázás
  • Rendelések kezelése
  • Bevételezés
  • Leltározás
  • Napi és havi zárás készítése
  • Bolt tisztántartása

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány
  • Értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Tanulékonyság
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • A világítástechnikában való jártasság, ezzel kapcsolatos szakmai tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Bejelentett, 8 órás munkaviszonyt kínálunk, változó munkarendes beosztással, versenyképes jövedelemmel és bónuszokkal.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk egy lendületes csapatban!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!